Paykasa Satın Al

paykasa_resmi_bayiİnternet ortamında güvenli sistemler ile alışveriş yapmak, herkes kadar sizlerin de istekleri içinde yer aldığını biliyoruz. Uygun fiyatları ve seçeneklerin bolluğu dikkat çeken ürün çeşitliliği göz önüne alındığında bu istek daha kuvvetli bir hal alıyor. Banka havalesi ve özellikle kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin açıklarını ve tehlikeli olan sonuçlarına sıkça tanık alan bizler için güvenlik bir kademe daha önem kazanıyor.

Geliştirilen ön ödemeli sistem paykasa, 16 haneli olan dijital kodları ile internet ortamında binlerce güvenli site içinde alışverişi çok daha güvenli olan bir hale getiriyor. Özellikle Avrupa için sanal ödeme sistemlerinde güvenin adresi olarak yetkin sitelerde satışı söz konusu olmaktadır. Yıllardır bu konuda hizmet veren bizler güncel paykasa fiyatlarını komisyon almadan ve uygun ücretleri ile sunuyoruz.

Güvenli ve hızlı sistemler ile sizlerde internet alışverişlerinizde paykasayı ve paykasa satın al seçeneği içinde sitemizi tercih edebilirsiniz. Yüksek koruma kalkanı ile sitemizde 10€ başlayan miktarlar ile 500€’a kadar satın alım yapabilirsiniz. Canlı destek servisi üzerinden kişisel bilgilerinizi vererek, kredi kartınızı güvenmediğiniz siteler ile paylaşamadan sürekli olarak istediğiniz miktarlar da satın alım yapmanızda söz konusu olmaktadır. Alacağınız ürün ve hizmet için kredi kartınızın bilgileri paylaşmadan bizler ile kredi kartı ile paykasa satın al seçeneğini tercih ederek sürekli güven içinde olmanızda söz konusu olmaktadır. Ödeme sisteminin güvenlik değerinin benimsenmesi ile binlerce sitede bulduğunuz bu olanak artık mağazalar içinde geliştirilmektedir ve yakında ülkemiz içinde yerel mağazaların ödeme seçenekleri içinde bu imkânı da daha geniş olan kullanım alanında tercih edebileceğiz. Güvenli sistemin güven veren alımları için sizlerin de dilediği miktarlar ile satın almanızı sağlıyoruz ve 7/24 hizmet veriyoruz.

Paykasa satın almak için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.. —–>>

 

Paykasa Türkiye Resmi Bayii oldugumuzu anlamanız için http://www.paykasareselling.com/resellers.html adresine girebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, ortalaması: 5,00. Hemen Puan ver? )
Loading...