paykasa bozdurma

Paykasa Bozum Hakkında Merak Edilenler

Paykasa Bozum Hakkında Merak Edilenler

Paykasa bozum işlemine geçmeden önce sizlere paykasa kart ve özellikleri hakkında bilgi verelim. Paykasa kart, ön ödemeli olan ve online olarak alışveriş yapmanıza imkân sağlayan bir kart sistemidir. Bu sistem sayesinde hiçbir kişisel bilginizi kullanmadan alışverişlerinizi yapabilir ve gönül rahatlığı ile sanal kartınızı kullanabilirsiniz. Bu kartın işleyiş yöntemi aslında daha önceleri pek çok kişinin telefonları için kullandığı kontör sistemine benzer. Orada da önden ödeme yapıp bir kart satın alır ve kartın içindeki bakiye kadar kontör kullanımı yaparsınız. Paykasa kart içinde aynı sistem geçerlidir. Önden belirli bir ödeme yaparak istediğiniz bakiyedeki kartı satın alır ve bu bakiye tutarınca alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa kartın avantajları nelerdir;

  • Bu kart, kredi kartı ya da hesap kartı bilgilerini içermez. Aynı şekilde banka hesap numaranız da gerekli değildir. Kartın kullanımı tek bir şifre ile yapılabilir. Bu sayede hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi kullanmadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
  • Kartın tek kullanımlık olduğu için kullandığınız andan itibaren kendini imha eder. Bu sayede paykasa kart numaranız başkasının eline geçmiş olsa bile işlem yapamaz.
  • Bu kart sayesinde internet üzerindeki pek çok siteden alışveriş yapabilir ve bu işlemleri çok hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.
  • Bu kartın en önemli avantajı ise bozdurulabilmesidir. Kartı bozdurduktan sonra içinde bulunan miktarı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Paykasa kart nasıl bozdurulur;

Paykasa bozum işlemi güvenilir bir internet sitesi üzerinde yapılmalıdır. Bu işlem için hesap numaranızı vermeniz gerekir. Çünkü katın içinde bulunan miktar hesabınıza aktarılır. İçinde Euro para birimi üzerinden bakiye bulunduğu için bu miktar TL’ye çevrilir ve hesabınıza havale olarak aktarılır. Bu nedenle bozum işlemlerinizi hafta içi v mesai saatlerinde yapmanız gerekir.

Paykasa kart nerelerde kullanılır;

Bu kartın kullanım alanı oldukça geniştir. Dünya üzerinde en çok kullanılan ödeme yöntemi olduğu için pek om alışveriş sitesinde, online oyun sitelerinde ve bahis sitlerinde kullanabilirsiniz.

Siz de paykasa bozum işlemleriniz için güvenilir bir siteden destek almayı unutmayın. Bu sayede hesabınıza paranızı güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, ortalaması: 5,00. Hemen Puan ver? )
Loading...